MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Arbetesstol 7596586
nr 759 6586
Arbetesstol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2012
kl 17:42:18
21/5 07:42:04